Logo Firmy Partnersteam - części Iveco i Fiat

Zapytania ofertowe i zamówienia Partnersteam - części Iveco i Fiat Wyszukiwarka i dostępność części Partnersteam - części Iveco i Fiat Kontakt z firmą Partnersteam - części Iveco i Fiat

WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARTNERS TEAM - DOSTAWCY CZĘŚCI IVECO I FIAT

PARTNERS TEAM Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu jest prężnie rozwijającym się podmiotem gospodarczym, działającym w branży motoryzacyjnej.

Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym Klientom w kraju i za granicą dostaw części zamiennych do pojazdów użytkowych oraz świadczenie usług w zakresie pośrednictwa handlowego i doradztwa biznesowego.

Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych do pojazdów marki Iveco i Fiat, ale jesteśmy także gotowi zapewnić dostawy części zamiennych do innych marek. Nasi wyspecjalizowani, mobilni handlowcy znajdą dla Państwa każdą cześć zamienną w dobrej cenie.

Oferujemy także usługi pośrednictwa handlowego oraz doradztwo – znajdziemy dla naszych Klientów najlepszą ofertę sprzedaży na pojazdy użytkowe i wszelkie części zamienne oraz zapewnimy doradztwo biznesowe, zgodnie z potrzebami naszych Klientów.

Działamy na rynku krajowym i rynkach zagranicznych, aby w jak najlepszym stopniu przygotować atrakcyjną ofertę handlową.

Działalność gospodarczą realizujemy własnym personelem oraz współpracujemy z szeregiem wyspecjalizowanych firm zewnętrznych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

© 2016 Partnesteam